WordPress

WooCommerce

Pozycjonowanie stron internetowych

Województwo opolskie

Pracuję w Twoim regionie! Sprawdź!Swoją pracę nad pozycjonowaniem stron internetowych opieram na przemyślanych i dojrzałych decyzjach. Wiarygodność oraz strategia nad zadaniem to wartość stała podczas mojej pracy. 

Wykonuję kompleksowe pozycjonowanie stron internetowych, które równolegle wpiera profesjonalna praca marketingowa i reklamowa.

sklepy internetowe woocomerce

Co mnie wyróżnia?

pozycjonowanie stron internetowych

Dlaczego warto mi powierzyć pozycjonowanie strony WordPress?

Oferuję skuteczne pozycjonowanie stron internetowych WordPress oraz sklepów opartych na WooCommerce. Wyróżniam się kompleksowymi usługami SEO, zapewniając pozycjonowanie stron od początku do końca. Skupiam się przede wszystkim na budowaniu autorytetu i wiarygodności. 

projekt sklepu internetowego

Moja oferta

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Oferuje skuteczne pozycjonowanie stron internetowych i sklepów online. Opieram pracę na wiedzy zdobytej na przestrzeni lat, wiedzy dotyczącej zmieniających się algorytmów Google, analizach, monitorowaniu sieci. Moja oferta zakłada pozyskiwanie ruchu pod względem jakościowym, przyciągając grupy użytkowników, które byłyby zainteresowane Twoimi produktami czy usługami – inaczej targetowanie na grupy docelowe. Drugi sposób to pozyskiwanie ilościowe. Pozyskuje na trzech polach: organiczne, inaczej naturalne (SERP), marketing internetowy (SEM) oraz PPC – kampania Google Ads.

Rzetelne pozycjonowanie stron internetowych

Wysoki współczynnik konwersji, napływ konkretnych klientów, rosnąca liczba powracających kupujących oraz większy zysk – to wszystkie elementy, które odpowiadają za wysoką pozycję sklepu internetowego. Oferta pozycjonowania to najskuteczniejsza forma reklamy w internecie. Moją pracę opieram na dojrzałych strategiach, optymalizacji procesu zakupowego, marketingu SEM i kampaniach PPC. Silny e-commerce buduję na skutecznych praktykach, które sprawdzają się w danej chwili.

Efektywne pozycjonowanie stron internetowych

Ugruntowana i wysoka pozycja na wymagającym rynku jakim jest wszechobecny internet to cel numer jeden każdej dzisiejszej firmy. Odpowiedzią na jego realizację jest efektywne pozycjonowanie. Dzięki mojej pracy nad danym projektem można zyskać szersze grono odbiorców, wyselekcjonowaną grupę odbiorców oraz większą rozpoznawalność.

pozycjonowanie stron w Google

Co zyskujesz pozycjonując stronę w Google?

Redukcja kosztów

Usługa pozycjonowania jest inwestycją długofalową. To przede wszystkim proces który to nawet jednorazowe działania generują efekty które można odczuwać przez dłuższy okres bez dodatkowych kosztów.

Relacje biznesowe

Wynikiem wzrostu wartościowego ruchu na stronie w sposób naturalny tworzą się kontakty biznesowe. Zawierane są umowy, sprzedawane są usługi oraz otwierasz się na rynek.

Przewaga konkurencyjna

Dane Twojej strony, tzn. jej nazwa, pojawiając się na topowych pozycjach, automatycznie zapada w pomięć użytkowników, którzy docelowo przywiążą się z usługą.

Miejsce do analiz, strategii i testów

Miejsce jakim jest strona internetowa z dużym potencjałem jest dobrym polem do testów, badań, analiz i wprowadzania różnych strategii. Rezultaty ich są cenną wiedzą umożliwiającą znalezienie trafnych opcji marketingowych, optymalizację konwersji oraz pozwalającą dokładnie poznać grupę odbiorów.

Funkcja informacyjna

Każda informacja to cenna waluta dla każdego racjonalnego biznesu. Pozycjonowanie stron www dostarcza sporo danych, które wspierają podejmować strategiczne decyzje, być o krok do przodu od konkurecji. Dzięki nim mamy aktualną wiedzę odnośnie zmian, jakie zachodzą w danej branży, trendów, grupy docelowej.

Wiarygodność i wizerunek

Wizerunek tworzy się przez cały okres swojego życia. Budowanie społeczności wokół strony to jedno z najtrudniejszych działań, którym pomagają wyższe pozycję w wyszukiwarce. Większa liczba odwiedzających stronę, tym łatwiej i szybciej zaistnieć w pamięci odbiorców. Posiadanie grupy użytkowników nie tylko zmniejsza koszty, ale i buduję wiarygodność.

pozycjonowanie strony internetowej

Efekty pozycjonowania strony internetowej

pozycjonowanie stron internetowych

Jak pozycjonuję stronę www?

Tak naprawdę wszystko zależy od specyfiki działalności i perspektyw jej rozwoju. Pozycjonowanie strony www odbywa się w trzech sposobach pozyskiwania odbiorców w Internecie, gdzie wyznacznikiem jest promień prowadzenia działalności. To pozycjonowanie lokalne, gdzie grupa docelowa znajduje się w Twoim mieście czy regionie, pozycjonowanie krajowe oraz pozycjonowanie globalne. Niezależnie od targetowania nieodłącznym elementem jest Google Maps.

Pozycjonuje stronę za pomocą słów kluczowych zawartych w treści. Jest to najczęstsza forma pozyskiwania wartościowego ruchu. Jeżeli mamy zamiar tworzyć wartościową treść przyciągającą odbiorców, należy pomyśleć o strategii w oparciu o słowa kluczowe. Słowa kluczowe to wyrazy, hasła, zwroty które użytkownik wpisuje szukając odpowiedzi. Występują one w różnej formie, dzieląc na krótkie wyrażenia (jedno lub dwuwyrazowe), długie ogony (trzy słowa), LSI – semantyczne słowa kluczowe i brandowe słowa kluczowe.

pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych - co to jest?

Pozycjonowanie stron internetowych to ciągły proces utrzymania wysokiej lub uzyskanie najwyższej pozycji strony w wyszukiwarce internetowej poprzez ciągłe zwiększanie liczby użytkowników zainteresowanych usługą lub produktem. To zbiór działań marketingowych, wizerunkowych, reklamowych. Opiera się na strategii w tworzeniu profilów linkowych, doborze słów kluczowych oraz kreowaniu wizerunku w internecie.

Poniżej dodaję najważniejsze cele w pozycjonowaniu:

  • zwiększaniu pozycji strony na określone frazy,
  • zwiekszaniu ruchu organicznego (naturalnego),
  • zwiększeniu ilości słów kluczowych.
pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron w Google to najlepszy wybór?

W internecie jest kilkanaście wyszukiwarek treści. Tylko jedna odpowiada za ponad 98% wyszukiwań (wg badań na terenie Polski). Oczywiście mowa o wyszukiwarce Google. Pozycjonowanie stron w Google jest jedynym słusznym wyborem.

Zadać można sobie pytanie – Dlaczego wyszukiwarka Google jest najbardziej popularna? Taki gigant jakim jest Google budzi od lat zaufanie wyznaczając standardy. Przede wszystkim daje najtrafniejsze rezultaty naszych wyszukiwań. Nie ważne czy jesteśmy seniorami czy spędzamy tutaj większość życia, czy prowadzimy działalności o szerokim czy wąskim (lokalnym) zasięgu – znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy. Trzeba wspomnieć, że poza wyszukiwaniem treści, wideo, zdjęć, produktów, map, firma Google oferuje: sieć reklamową (Google Ads) oraz narzędzia dla analityków, webmasterów, marketerów oraz testerów.

pozycjonowanie stron internetowych

Jak wygląda pozycjonowanie krok po kroku.

Rozmowa

Zaczynam od rozmowy, w której określam cele, strategie marketingowe krótko i długofalowe w poszukiwaniu możliwości rozwoju.

Audyt

Wykonuje audyt SEO, audyt UX i UI oraz audyt treści, wskazując wszystkie elementy, które są do poprawienia na Twojej stronie. Na tym etapie badam również konkurencję.

Optymalizacja strony www

Wykonuję optymalizację strony na podstawie wcześniej przeprowadzonego audytu. Analizuję również efekty zmian które wdrażam.

Marketing

Internetowy marketing to proces podczas którego pozyskuje ruch na Twoją stronę w sposób naturalny, PPC oraz content marketing.

pozycjonowanie stron internetowych

Ile trwa proces pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google?

Ruch w internecie ciągle się zwiększa, ulega zmianom, który trzeba na bieżąco śledzić. Pozycjonowanie stron internetowych jest złożonym procesem, a nie jednorazową usługą. Śledzenie algorytmów, konkurencji, wdrażanie nowych usług, trendy, poszukiwanie nowych rynków, a przede wszystkim poszukiwanie szans rozwoju to niezmienna część pozycjonowania (jak i każdego biznesu). Usługę pozycjonowania rozpoczynam od audytu SEO i audyt UX. Procesy te wymagają czasu. Następnie na podstawie przeprowadzonych analiz następuję optymalizacja strony. Finalnie można podejść do właściwego procesu pozycjonowania.

pozycjonowanie stron internetowych

Co wpływa na pozycję Twojej strony?

Treść

Dobrze dobrana treść ma trzy podstawowe cechy, które wpływają na pozycjonowanie strony – jakość mierzona rzeczowością, oryginalnością, poprawnością pisowni. Tak skonstruowane treści maksymalnie zaangażują odbiorcę. Pozycjonowanie strony treścią oparte jest na tworzeniu wysokiej jakości akapitów wypełniających stronę w sposób spójny, przemyślany i strategiczny. Treść ma służyć jako magnes przyciągający ruch na stronie.

Zdjęcia

Ważnym czynnikiem działającym na pozycję strony jest obecność jej graficznych elementów. Grafika w postaci zdjęć nie tylko urozmaica treść. Można je również pozycjonować, a tym samym przyciągać ruch na stronie.  

Wideo

Wideo to najwyższa forma przekazu, która uwiarygadnia, budzi zaufanie, ale również generuje wysoki współczynnik konwersji ze wszystkich mediów. Kampanie wideo są skutecznym narzędziem do budowania marki

Kontakt Napisz do mnie

Zainteresowany współpracą? Wspaniale! Zadzwoń do mnie lub napisz.
Wspólnie przeanalizujemy Twój pomysł i wybierzemy najlepsze rozwiązania.


    Adres e-mail

    danielminschinski@gmail.com

    Przewiń do góry