WordPress

Strony InternetoweSpecjalizuję się w profesjonalnym tworzeniu stron internetowych dla Firm oraz Klientów indywidualnych. Projektuję strony internetowe WordPress dostosowane do wymagań odbiorców, wykorzystując przy tym nowoczesne trendy oraz technologie.
Strony  internetowe wykonuję z wysoką precyzją oraz z zachowaniem pełnej  zgodności z obowiązującymi standardami. Stawiam na jakość i funkcjonalność wszystkich tworzonych przez mnie realizacji.
strony internetowe wordpress

Co mnie wyróżnia?

strony internetowe wordpress

Dlaczego warto posiadać stronę internetową?

Strona www to nowoczesna wizytówka każdej firmy, ponieważ profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa uświadamia użytkownikowi, że ma do czynienia ze specjalistami. Twoja strona internetowa dostarczy najistotniejsze informacje, o których powinien wiedzieć każdy przyszły klient. Pozwoli Ci także przedstawić ofertę oraz to, kim jesteś, czym się zajmujesz i jak długo jesteś na rynku. Za pomocą strony internetowej pozyskasz kolejnych klientów, co wpłynie na rozwój firmy oraz na stałe zlecenia. Zainwestuj w swoje nowoczesne źródło informacji!

projekt strony internetowej

Moja oferta

Layout strony

Stworzenie projektu graficznego w programie Adobe.

Kodowanie strony

Prosta strona internetowa HTML/CSS mająca na celu samodzielny rozwój projektu.

Projekt strony www

Strona internetowa stworzona w Elementorze Pro (WordPress).

Strona Landing Page

Strona internetowa stworzona w Elementorze Pro zgodnie z zasadą Landing Page.

Wdrożenie pliku HTML do WordPress

Strona internetowa stworzona w HTML/CSS i wdrożona do WordPress.

Rozbudowa istniejącej strony

Dodatkowe podstrony, zmiana treści i funkcjonalności.

Support

Opieka nad wdrożoną witryną.

Certyfikat SSL

Implementacja certyfikatu SSL dla strony internetowej.

Instalacja CMS

Wdrożenie systemu CMS - WordPress.

Integracja domeny do strony internetowej

Podpięcie projektu strony do domeny.

Obsługa hostingu domeny

Migracja projektu strony na hosting

Wszystkie inne zlecenia...

Rozważę każdą propozycję współpracy:)

oferta - projekt strony internetowej

Etapy realizacji

Rozmowa dotycząca projektu, aby ustalić wszelkie wytyczne. Moim celem jest poznanie potrzeb klienta, a także wizję pomysłu przyszłego projektu.

Przedstawiam optymalne rozwiązania. Odpowiadam na wszelakie pytania, a także podpowiadam, w którą stronę powinna zmierzać realizacja projektu.

Na podstawie zgromadzonych informacji przygotowuje umowę, która uchroni Cię przed nieprzyjemnościami. Obie strony muszą muszą mieć pewność, że wszystkie formalności zostały uzgodnione u uwzględnione w umowie.

Na tym etapie przystępuję do pracy. Wdrażam wszystkie ustalone wytyczne. Na koniec projektowania, informuję klienta o zakończonej pracy nad projektem. Przedstawiam projekt klientowi. Wdrażam ostateczne poprawki.

Zaakceptowany projekt wdrażam na serwer klienta, bądź na swój, według wstępnych ustaleń.

projekt strony internetowej

FAQ - najpopularniejsze pytania

Ile kosztuję utrzymanie strony internetowej?

Aby utrzymać stronę internetową, należy zakupić domenę (adres) oraz hosting na którym strona internetowa będzie zainstalowana. Co roku należy przedłużać abonament na powyższe usługi. Koszt domeny oscyluję od 100-120zł/rok. Hosting na moich serwerach to koszt 360zł/rok.

Jak długo trwa projektowanie strony internetowej?

Można powiedzieć - to zależy:) Jeśli mam do wykonania prostą stronę typu "wizytówka" oparta na szablonie, to czas realizacji to około 7 dni roboczych. Przy projektach rozbudowanych, czas realizacji wydłuża się do 14 dni.

Czy strona internetowa będzie wyglądać prawidłowo zarówno na komputerach jak i na telefonach?

Pytanie dotyczy responsywności strony internetowej. W dzisiejszych czasach to kluczowa kwestia, podczas projektowania witryny. Większość użytkowników przegląda strony na urządzeniach mobilnych. Strona w wersji desktopowej jak i na urządzeniach mobilnych będzie wyglądać zgodnie ze standardami projektowymi.

Czy prowadzę opiekę techniczną nad stroną oraz aktualizuję treści według wytycznych klienta?

Oczywiście, że tak. Oferuję darmowe wsparcie techniczne przez 3 miesiące. W ramach takiej usługi wchodzą między innymi wprowadzanie drobnych zmian, aktualizacji grafiki i treści wg wytycznych klienta.

Czy będzie możliwość samodzielnej edycji treści na stronie internetowej?

Oczywiście, że tak. Strona stworzona na systemie CMS umożliwia samodzielną edycje treści na stronie internetowej.

Ile kosztuję strona internetowa?

Projekt strony internetowej zarówno prostej typu "wizytówka" jak i indywidualnych projektów wyceniam indywidualnie. Każde zlecenie jest inne, więc trudno ustalić sztywną stawkę za projekt. Aby otrzymać wycenę projektu należy napisać do mnie poprzez formularz kontaktowy, który dodaję poniżej. Przekaż mi swoje pomysły, a ja na ich podstawie będę w stanie wycenić projekt strony internetowej.

Kontakt Napisz do mnie

Zainteresowany współpracą? Wspaniale! Zadzwoń do mnie lub napisz.
Wspólnie przeanalizujemy Twój pomysł i wybierzemy najlepsze rozwiązania.


    Adres e-mail

    danielminschinski@gmail.com

    Przewiń do góry